Штани жіночі льон р (50-60) (3кв) "LARISA" недорого від прямого постачальника
500 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P0832-279j
+380 (95) 211-46-04
0966149619Михайло (оптові замовлення/скарги)- +380 (97) 681-40-10 0990564535Сергій менеджер з продажу
- +380 (96) 614-96-15 Ольга фінансові питання
- +380 (50) 777-51-31 0674086104 Ірина менеджер з продажу
Штани без пояса
Арт 279
Тканина льон
Кольори :шоколад,зелений,чорний
Пояс окремо 114грн
Довжина 100 см
Штани
50-52 ОТ 80/90 ОБ 120
54-56 ОТ 90/100 ОБ 130
58-60 ОТ 100/110 ОБ 140
Товар можна придбати в роздріб по спец.ці!
УВАГА! Відтінки товару на фото можуть відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
З умовою оплати та доставки Ви можете ознайомитися на нашому сайті https://7allmarket.prom.ua/delivery_info
Ціни на сайті гуртові!
Роздрібна націнка 10% на загальну суму замовлення!
Мінімальна сума замовлення від 2000 грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сезон | Весна/Літо |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Льон |
| Фасон штанів | Прямі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рукава | 60,60,60,62 см |
| Розмір | 42-44, 46-48 |
| Країна-виробник | Україна |
| Довжина штанів по внутрішньому шву | 86,84,82,80 см |
| Довжина штанів по зовнішньому шву | 110,110,110,110 см |
| Обхват рукава | 44,46,48,52 см |
| Артикул виробника | Арт 2369 |
| Довжина піджака полички | 64,66,68,70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴








