Костюм жіночий двонитка р: (50-60) (2кв) "LARISA" недорого від прямого постачальника
1 046 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P0832-281j
+380 (95) 211-46-04
0966149619Михайло (оптові замовлення/скарги)- +380 (97) 681-40-10 0990564535Сергій менеджер з продажу
- +380 (96) 614-96-15 Ольга фінансові питання
- +380 (50) 777-51-31 0674086104 Ірина менеджер з продажу
Костюм
арт 281
тканина турецька двонитка
Розміри 50-52,54-56,58-60
Кольори: шоколад,молочний
Опис:
Довжина кофти: 70,71,72см
Довжина рукава 40,41,43см
Довжина штанів 110см
Вимірювання готового виробу:
Кофта зі спущеним рукавом з кишенею
50-52 ОГ 120
54-56 ОГ 130
58-60 ОГ 140
Штани
50-52 ОТ 80/90 ОБ 110/120
54-56 ОТ 90/100 ОБ 120/130
58-60 ОТ 100/110 ОБ 130/140
Товар можна придбати в роздріб по спец.ці!
УВАГА! Відтінки товару на фото можуть відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
З умовою оплати та доставки Ви можете ознайомитися на нашому сайті https://7allmarket.prom.ua/delivery_info
Ціни на сайті гуртові!
Роздрібна націнка 10% на загальну суму замовлення!
Мінімальна сума замовлення від 2000 грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сезон | Весна/Літо |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Двонитка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рукава | 61,62,63,64 см |
| Колір | бежевий,сірий,коричневий |
| Розмір | 50-52, 54-56 |
| Країна-виробник | Україна |
| Довжина штанів по внутрішньому шву | 84,83,82,83 см |
| Довжина штанів по зовнішньому шву | 110,110,113,116 см |
| Обхват рукава | 48,50,54,60 см |
| Артикул виробника | Арт 101 |
| Довжина піджака полички | 64,66,68,68 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 046 ₴








