Кошик
1791 відгук
НОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ ТОВАРОВПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ
7 ALLMARKET дуже дешево

Краватки чоловічі і дитячі

У гардеробі кожного чоловіка серед футболок і джинсів повинен бути хоча б один діловий костюм. І до нього, неодмінно, покладається краватку, щоб зробити образ суворим і завершеним. Вибір чоловічих і дитячих аксесуарів в нашому каталозі величезний. З його допомогою можна створити строгий, розслаблений або оригінальний образ. Виберіть на опт для асортименту своєї торгової точки різні моделі, щоб ваші покупці мали більшу свободу вибору.

Особливості краваток

На перший погляд краватка здається зовсім простим аксесуаром. Але існують суворі правила його поєднання, не під кожний костюм підійде та чи інша модель. Тому при формуванні асортименту важливо приділити увагу всім представленим варіантами.

В первую очередь обращают внимание на ширину изделия. Она зависит от размеров лацкана пиджака и воротничка рубашки. Если лацканы широкие, то и галстук не должен быть маленьким, если узкие, допускается небольшая модель. Классический, консервативный вариант имеет ширину около 8 см, более узкие модели, которые не выбиваются за рамки классики – 6-7 см. Можно купить и более узкий галстук шириной до 6 см. Он сделает образ стильным и подчеркнет стройность фигуры.

Також моделі розрізняються за способом кріплення. Самовяз – це класика, але вона вимагає наявності певних навичок. Більш сучасний і комфортний варіант – модель на резинці. Він вже зав'язаний в красивий вузол і кріпиться під комірцем на гумці з кнопкою. Такий аксесуар не вимагає вміння зав'язувати вузли і його можна надіти всього за пару секунд.

Від виробника ми доставили найбільшу колекцію різних аксесуарів. Різняться вони матеріалом пошиття, фактурою і кольором. В асортименті присутні як класичні моделі в лаконічний кольорах, так і варіанти з принтами і сміливих кольорах.

Чоловічі і дитячі аксесуари оптом в 7 ALLMARKET

Наш интернет-магазин является партнером многих крупных и малых торговых точек в Киеве, Харькове, Днепре, Одессе и других городах Украины. Нас выбирают за самый широкий ассортимент товаров с рынка 7 км, возможность оптом и в розницу заказать товары напрямую от крупных поставщиков из Турции и Китая, доступные цены и качественный сервис.

Наши преимущества:

  • большой выбор аксессуаров на опт и постоянное обновление ассортимента;
  • доступные цены;
  • возможность купить товары на рынке 7 км в Одессе онлайн;
  • скидки и программы лояльности;
  • допомога менеджерів при купівлі;
  • доставка по всій Україні.

Здійснюйте закупівлі оптом і в роздріб вигідно. 7 ALLMARKET пропонує вам великий вибір аксесуарів та одягу від виробника, доступні ціни та якісне обслуговування.