Кошик
1779 відгуків
НОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ ТОВАРОВПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ
7 ALLMARKET дуже дешево

Принцеси Дісней

Світ Діснея знаком, можливо, кожній дитині. Адже що, як не мультики про Пітера Пена чи Красуню і Чудовисько відкриває двері у казку, розповідає зрозумілою мовою про добро і зло. Особливо улюблені мультфільми студії Дісней за яскравих персонажів. Їх характер, оригінальні костюми і захоплюючі історії просто закохує в себе дітей. Саме тому більшість з них з настанням свята хочуть перевтілитися в героїв улюблених мультфільмів.

Створити карнавальний костюм принцеси з улюбленого мультика дитини так, щоб він повністю відповідав створеному на екрані образу, буває складно своїми руками. Тому для всіх батьків, які хочуть створити для дітей справжню казку, ми підготували великий вибір карнавальних костюмів на опт, зшитих по образам принцес Діснея. Всі моделі, як і інша одяг для дітей, поставляються від виробника безпосередньо, тому і ціна їх невисока. Купити їх можна в роздріб або оптом і радувати своїх покупців.

Перевтілення в принцесу зі світу Діснея з 7 ALLMARKET

Скільки казок оповідають нам про пригоди принцес. Це історія Попелюшки, і казка про Алладіна і Жасмин, Белль з історії про Красуню і Чудовисько. Всі вони прекрасні, уособлюють в історіях найдобріші якості. Тому не дивно, що кожна дівчинка хоче відчути себе в ролі принцеси, і правильний карнавальний костюм зможе допомогти в цьому.

Все модели сшиты по образу любимых детских героев, они очень узнаваемы, поэтому для детей будет несложно почувствовать эту сказочную атмосферу и, пусть ненадолго, стать любимым персонажем. Для пошива использованы красивые и практичные материалы, все модели созданы по образу мультипликационных героев и имеют все необходимые для точного воссоздания образа детали.

Закупки оптом на 7 км

Вместе с 7 ALLMARKET вы сможете сделать праздник особенным для детей. Мы подготовили большой каталог детских карнавальных костюмов, которые поставляются напрямую от производителя. Цена нарядов невысока, а купить их можно из любой точки Украины: Киева, Харькова, Днепра, Одессы и других городов. Для этого выбирайте на опт или в розницу нужный товар, оплачивайте его стоимость и ожидайте доставку. Вам не нужно ехать на рынок 7 км в Одессу, стоять в очередях и тратить время на поиски именно того, самого лучшего наряда. Разом з дитиною або самостійно влаштовуйтеся зручніше і вивчайте асортимент нашого каталогу. Для оптових покупців ми пропонуємо ще більш вигідні закупівлі зі знижкою від обсягу замовлення.