Кошик
1779 відгуків
НОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ ТОВАРОВПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ
7 ALLMARKET дуже дешево

ТУФЛІ ЧОЛОВІЧІ ШАПКИ

Шапка – стильний і незамінний в холоди елемент чоловічого гардеробу. Вже з приходом осені настає час задуматися про головному уборі, який буде супроводжувати на прогулянках до самої весни. Від виробника ми поставляємо головні убори у різних стилістиках, щоб кожен ваш покупець пішов з вашої торгової точки з новим придбанням. У виборі виробників ми робимо акцент на якість, актуальність колекцій та доступні ціни. Якщо вам потрібні недорогі і стильні шапки, в 7 ALLMARKET ви зможете придбати необхідну партію оптом.

Для поповнення асортименту своєї торгової точки більше не потрібно їхати на ринок 7 км в Одесі. Всі товари з цієї торгової площадки тепер доступні онлайн в каталозі. Вибирайте потрібну кількість опт, оплачуйте і чекайте доставку. Працюємо по Києву, Харкову, Дніпру та інших містах.

Вибір демісезонних шапок

Вибираючи асортимент шапок, варто орієнтуватися на сучасні тенденції і смаки ваших покупців.

Класичні шапки. Це моделі крупної в'язки, уквітчані косами та іншими візерунками. Також в цю категорію можна віднести напівспортивні, однотонні шапки без емблем і складною в'язки. Такі моделі вибирають чоловіки старші, або цінителі ділового стилю. Шапка не притягує до себе уваги і служить відмінним доповненням до пальто.

Спортивні. Такі головні убори, прикрашені емблемами, лампасами іншими елементами спортивної стилістиці. Спортивні варіанти обирають для тренувань і повсякденного носіння.

Біні, боб. Це кілька самих трендових видів шапок, які вибирають покупці помолодше. Модель біні складається з декількох клинів, які з'єднуються на маківці. Біб має один горизонтальний шов зверху. Завдяки такого складного крою шапка оригінально сидить і навіть при відсутності декору виглядає стильно.

При виборі враховуйте не тільки модель, але і колір виробу. Добре, якщо в асортименті торговельної точки будуть як моделі в класичних стриманих кольорах, так і яскраві варіанти.

Для изготовления шапок используются самые разные материалы. Это может быть хлопок – идеальный материал для демисезонных моделей. Он защищает от ветра, но не дает голове перегреться. Также используется шерсть для вязки теплых моделей и синтетика – для вариантов на теплую погоду.

Загляните в наш каталог, чтобы выбрать подходящий вариант.

Выгодные покупки на опт

Покупки онлайн на рынке 7 км – это возможность сэкономить свое время, доступ к самым лучшим предложениям от производителя из Турции, Китая и Украины, низкие цены и широкий выбор.

Вибирайте потрібні позиції оптом з нашого каталогу, оплачуйте онлайн і чекайте доставку. Також беріть участь в акціях і скористайтеся знижками від нашого магазину.