Кошик
1779 відгуків
НОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ ТОВАРОВПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ
7 ALLMARKET дуже дешево

Овочі, фрукти і квіти

Дитячі заходи - це завжди яскраво і весело. Але разом з тим, це ще і додатковий клопіт для батьків з вибору костюма. Допоможіть батькам створити для своїх дітей оригінальний образ. Для цього ми включили в каталог найбільш яскраві і незвичайні костюми фруктів, овочів і квітів.

Купити їх можна з Києва, Харкова, Дніпра і будь-якого іншого міста України на опт і в роздріб. Для покупки незвичайного костюма для дитини або поповнення асортименту своєї торгової точки оптом більше не потрібно організовувати поїздку на ринок 7 км в Одесу. Всі товари від виробника представлені в зручному каталозі з цінами, описом матеріалів і розмірів.

Яскраве свято з 7 ALLMARKET

Карнавальні костюми у вигляді фруктів, овочів і квітів - це універсальний одяг. Велика кількість ранків, тематичних свят передбачає участь подібних персонажів. Також кожній дитині сподобається перевтілення в сеньйора Помідора, ніжну ромашку або символ Києва - каштани.

Усі моделі для дітей легко впізнавані, для перевтілення використовуються штани чи спідниці, сорочки, накидки і оригінальні головні убори.

В каталозі ви знайдете найрізноманітніші фрукти, овочі та квіти, щоб батьки і їхні діти могли вдало обіграти будь-яку тематику на святі в школі або дитячому саду.

Для пошиву одягу використовуються приємні до тіла матеріали. У такому карнавальному костюмі дитині буде комфортно і зручно, ніщо не буде сковувати рухів і заважати веселощів. Всі комплекти виглядають святково, передають атмосферу свята, стануть прикрасою театральної постановки або дитячого свята.

Закупівлі оптом і в роздріб з 7 ALLMARKET

Кожній дитині хочеться бути особливим на святі. Щоб створити ідеальний образ на ранках, у виставі або на новорічному балу, пропонуємо найбільший вибір карнавальних костюмів, бальних суконь і костюмів на хлопчиків. Всі вони поділені за тематикою, і ви зможете втілити будь-який образ. Всі товари для дітей поставляються безпосередньо від виробників з України. Тому ви можете розраховувати на самі низькі ціни та широкий вибір оригінальних моделей.

Щоб купити відповідний наряд для дитячого свята або поповнити асортимент своєї торгової точки оптом, не потрібно витрачати час на поїздки на ринок 7 км в Одесу. Вибирайте всі товари онлайн на опт або роздріб, оплачуйте їх вартість відповідним способом і чекайте доставку. Також вас чекає вигідна знижка, яка зростає з обсягом замовлення.