Костюм жіночий на флісі (50-60) (3 кв) "LARISA" недорого від прямого постачальника
1 211 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P0832-273j
+380 (95) 211-46-04
0966149619Михайло (оптові замовлення/скарги)- +380 (97) 681-40-10 0990564535Сергій менеджер з продажу
- +380 (96) 614-96-15 Ольга фінансові питання
- +380 (50) 777-51-31 0674086104 Ірина менеджер з продажу
Костюм-двійка
арт 273
тканина турецька 🇹🇷тринитка на флісі якість піньє
Цвет:
Шоколад, синій, чорний
Опис:
Кофта
Довжина: 72,73,74см
Довжина рукава від горловини: 74,75,76 см.
Довжина спідниці: 85 см
Вимірювання готового виробу:
Кофта:
50-52 ОГ 140 ОС 120
54-56 ОГ 150 ОС 130
58-60 ОГ 160 ОБ 140
Спідниця:
50-52 ОТ 90/100 ОС 120
54-56 ОТ 100/108 ОС 130
58-60 ОТ 108/116 ОС 140
розтяжність тканини 5 см
Країна-виробник: УкраїнаТовар можна придбати в роздріб по спец.ці!
УВАГА! Відтінки товару на фото можуть відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
З умовою оплати та доставки Ви можете ознайомитися на нашому сайті https://7allmarket.prom.ua/delivery_info
Ціни на сайті гуртові!
Роздрібна націнка 10% на загальну суму замовлення!
Мінімальна сума замовлення від 2000 грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рукава | 60,60,60,62 см |
| Розмір | 42-44, 46-48 |
| Країна-виробник | Україна |
| Довжина штанів по внутрішньому шву | 86,84,82,80 см |
| Довжина штанів по зовнішньому шву | 110,110,110,110 см |
| Обхват рукава | 44,46,48,52 см |
| Артикул виробника | Арт 2369 |
| Довжина піджака полички | 64,66,68,70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 211 ₴








