Кошик
1779 відгуків
НОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ ТОВАРОВПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ
7 ALLMARKET дуже дешево

Пальто чоловіче

Пальто

Як говорить народна мудрість – «По одежі зустрічають – по розуму проводжають». Будь-який чоловік, одягнений в елегантне пальто не тільки приверне до себе увагу, але й буде виглядати респектабельним і успішною людиною. Пальто надає впевненість у собі, демонструє стиль, надає солідності.

Пальто ідеально поєднується з діловим стилем і завжди одягається поверх класичного чоловічого костюма з краваткою. Це справжня класика.

Пальто – це той вид одягу, який дозволяє модельєрам сміливо експериментувати з різними тканинами, моделями. Тому будь-який чоловік може вибрати вподобану модель: однобортне або двобортне, кашемірове, твідове або шкіряне, довге або вкорочене, приталені чи вільний. Придбати таке пальто можна в будь-якому модному бутіку чи інтернет-магазині. А ось для того, щоб ще більше підкреслити свою індивідуальність пальто можна замовити в ательє чоловічого одягу.

Найпопулярнішими фасонами сучасного чоловічого пальто є пальто-реглан і пальто-тренч. Реглан і тренч це способи пришивання рукава. Зовнішня застібка супатная – планка тканини повністю закриває ряд гудзиків. Діна пальто, як не дивно також має значення. Довге пальто воліють солідні і зрілі чоловіки середнього і старшого віку. Вкорочене, до колін, пальто віддають перевагу молоді чоловіки. До такого пальто ідеально підходить в'язаний шарф.

У будь-якому випадку, яку б модель Ви не вибрали, вибираючи пальто Ви робите правильний вибір.